Sahvti saamislugu

Sahvt on alustav noorpere ettevõte. Pärast pere kõige noorema liikme tulekut otsustasime ühiselt pealinnast kolida Kesk-Eestisse, et oleks rahulikum uut ilmakodanikku kasvatada. Lisaks soovisime tekitada lisasissetuleku, millega tegelemiseks saab endale sobiva aja ise valida.

Tahtsime luua midagi, mis pakuks inimestele meie kõige olulisemaid väärtuseid - tervist, mõnusaid hetki pere ja sõprade seltsis ning lisaks ka pisut päikest kõige hallimal päeval.

Keset külma talve panimegi alguse Sahvt Mahlabaarile. Kesk-Eestist ju üks selline puudu oligi! Mis võiks paremat turgutust pakkuda, kui klaas värsket külma mahla! Väike mõte hakkas idanema ning tänaseks on loodud ettevõte, mis toodab värskeid mahlasid. 

Peame enda väikese ettevõtte oluliseks plussiks alati personaalset lähenemist. Meilt saab tellida ka Oma Sahvti ehk värsket mahla täpselt enda soovide järgi. Kokteiliõhtuks puhast sidruni- või laimimahla? Miks mitte! Festivaliks, suvepäevadeks või lihtsalt saunaõhtule enda retsepti järgi Sahvt? Teeme ära!
Järgmine
Aeglane mahlapress

Lisa kommentaar

Email again: